ČLENOVIA SÚDNEJ RADY I. VOLEBNÉ OBDOBIE

PREDSEDA: JUDr. Štefan Harabin od 1. júla 2001 do 11. februára 2003 JUDr. Milan Karabín od 7. októbra 2003 do 7. októbra 2008 ČLENOVIA SÚDNEJ RADY VOLENÍ SUDCAMI: JUDr. Ida HANZELOVÁ od 28. júna 2002 do 28. júna 2007 JUDr. Milan ĽALÍK od 28. júna 2002 do…